Our product range includes a wide range of 50 psi pneumatic screwdriver and pneumatic air gun.
₹ 7000 / Piece Get Latest Price
| Warranty | 1 Year |
| Air Pressure | 50 PSI |
| Air Consumption | 6 |
| Application | Pneumatic Machine |
| Weight | 1 kg |
| Handle Type | Inline |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 5500 / Piece Get Latest Price
| Nozzle Size | 1.4 mm |
| Body Material | Plastic |
| Cup Capacity | 600 ml |
| Air Inlet Size | 3/4'', 3/8'' |
| I Deal In | New Only |
| Color | Red,Black |
Mohammad Areeb (Proprietor)
Industrial Automation Solution
3339, Gali Sawar Khan, Kucha Pandit Lal Kuan
New Delhi - 110006, Delhi, India